Η Εταιρεία μας πρόκειται να απασχολήσει σπουδαστές/σπουδάστριες των ΤEI, προκειμένου να πραγματοποιήσουν την εξάμηνη πρακτική τους άσκηση στο αντικείμενο των σπουδών τους, για το χρονικό διάστημα από 01/04/2019 – 30/09/2019.

Οι θέσεις και οι ειδικότητες αναφέρονται αναλυτικά στον ακόλουθο Πίνακα:

• ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 4
  • ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 18
  • ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ 7
  • ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 2
  • ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ 2
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 2
  • ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2
  • ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 15
  • ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 2
  • ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 1
  • ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ 3

Οι φοιτητές θα ενημερωθούν για το αν επιλέχθηκαν ή όχι με email (σε περίπτωση έλλειψης email η ενημέρωση θα γίνει τηλεφωνικά).

Δικαιολογητικά μετά την ενημέρωση:

1. Σύμβαση από τη Σχολή (σε 3 αντίγραφα)
  2. Βεβαίωση από τη Σχολή ότι πληρούνται οι προϋποθέσεις πραγματοποίησης πρακτικής άσκησης (πρωτότυπη)
  1. Φωτοτυπία της ταυτότητας (και οι 2 όψεις)
  2. Φωτοτυπία του εγγράφου που αναφέρει τον Αριθμό Μητρώου ΙΚΑ (ΑΜΑ)
  3. Φωτοτυπία του εγγράφου «Βεβαίωση απόδοσης ΑΦΜ»
  4. Φωτοτυπία της βεβαίωσης του Αριθμού Μητρώου Κοινωνικής Ασφάλισης (ΑΜΚΑ)
  5. Φωτοτυπία ατομικού λογαριασμού τράπεζας (κατά προτίμηση ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

Όλα τα δικαιολογητικά (1-7) θα γίνουν δεκτά μετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων και μόνο σε έντυπη μορφή.

Οι αιτήσεις για την πρακτική άσκηση θα γίνουν δεκτές από την Τετάρτη 27.02.2019 έως και την Παρασκευή 15.03.2019 στο Τμήμα Γενικού Πρωτοκόλλου στα Κεντρικά γραφεία της ΕΥΑΘ ΑΕ, Εγνατίας 127, 6ος όροφος είτε ηλεκτρονικά στο email: info@eyath.gr. Οι αιτήσεις γίνονται δεκτές με τη συμπλήρωση του σχετικού εντύπου αίτησης, το οποίο μπορείτε να το βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.
Για την εκτύπωση της Αίτησης πατήστε ΕΔΩ.

Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στα γραφεία πρακτικής και στις γραμματείες των ΤΕΙ.

πηγή e-dimosio.gr