Η ΕΥΑΘ πρόκειται να απασχολήσει φοιτητές/φοιτήτριες των πρώην ΑΤΕΙ, προκειμένου να πραγματοποιήσουν την εξάμηνη πρακτική τους άσκηση στο αντικείμενο των σπουδών τους για το χειμερινό εξάμηνο. Οι θέσεις και οι ειδικότητες με βάση τις ανάγκες της εταιρείας αναφέρονται αναλυτικά στον ακόλουθο Πίνακα:

Για τις θέσεις και τις ειδικότητες πατήστε ΕΔΩ.

Για τη συμμετοχή στην πρακτική άσκηση πρέπει να συμπληρώνεται το ειδικό έντυπο αίτησης που υπάρχει στην ανακοίνωση από τη Δευτέρα 30.08.2021 και μέχρι και την Τετάρτη 15.09.2021. Η αίτηση (ειδικό έντυπο) μπορεί να κατατεθεί ηλεκτρονικά στο info@eyath.gr .

Για την εκτύπωση της Αίτησης πατήστε ΕΔΩ.

Οι φοιτητές/φοιτήτριες που θα ενημερωθούν με email ή τηλεφωνικά θα πρέπει να καταθέσουν τα παρακάτω δικαιολογητικά σε έντυπη ή ηλεκτρονική μορφή, μετά από συνεννόηση.

Για τα δικαιολογητικά πατήστε ΕΔΩ.

πηγή e-dimosio.gr